ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی

ثبت شرکت آرایشی بهداشتی

چه نیازی به ثبت شرکت آرایشی بهداشتی هست؟ با یک شرکت آرایشی بهداشتی چه فعالیت هایی می شود داشت ؟ با توجه به پیشرفتی که در حال حاضر در زمینه آرایشی و بهداشتی شاهد آن هستیم تصمیم گرفتیم که به معرفی وسایل آرایشی بهداشتی و چگونگی ثبت آن بپردازیم به همین دلیل برای توسعه تجارتتان پیشنهاد می کنیم تا انتها این مقاله مطالعه نمایید.

همانطور که از نام این نوع شرکت مشخص است از دو نوع فرآورده آرایشی و فرآورده بهداشتی تقسیم شده است که فرآورده آرایشی شامل انواع پودرهای آرایشی، رژلب و … می باشد و فرآورده بهداشتی شامل صابون، سفیدکننده، پاک کننده و … می باشد.

ابتدا به تعریف مختصری از لوازم آرایشی و بهداشتی می پردازیم، وسایل آرایشی و بهداشتی به وسایلی گفته می شود که افراد برای آراستن خویش از آن ها استفاده می کنند که این وسایل برای استعمال خارجی همچون صورت، بدن و مو بکار می رود همانطور که مشاهده می کنیم امروزه افراد به آراستگی، تمیزی خود بسیار اهمیت می دهند و بسیار از این لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می کنند به این خاطر افراد تصمیم می گیرند که مقداری از سرمایه خود را در این زمینه سرمایه گذاری کنند و با هدفی واحد که کسب سرمایه می باشد شروع به فعالیت نمایند برای شروع فعالیت حداقل دو نفر سهامدار لازم می باشد.

تاریخچه لوازم آرایشی و بهداشتی اینگونه می باشد که با ورود دارو و آشنایی افراد به آن موجب شده است که زنان و مردان از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده نمایند و اولین استفاده افراد از این لوازم به دوره های قبل از باستان در زمان مصر بر می گردد.

ثبت شرکت در تهران
این مطلب را هم ببینید

لوازم آرایشی و بهداشتی از طبقات گوناگونی همچون موارد زیر تشکیل شده است

-لوازمی که باعث بهبود زیبایی پوست می شود.
-لوازمی که باعث بهبود زیبایی و مراقبت مو می شود.
-لوازمی مانند مرطوب کننده، پاک کننده و ضد آفتاب که باعث محافظت پوست می شود.

افراد موظفند که برای شروع فعالیت خود مجوز های مربوطه را دریافت و به ثبت شرکت بپردازند و حتی برای محصولات خود باید برندی را طبق مقررات تعیین نموده تا مشتریان محصولات را شناخته و با اطمینان کاملی می توانند به خرید و مصرف لوازم بپردازند در نتیجه از این طریق می توانند متقاضیان زیادی را برای استفاده از محصولات خود جلب کنند.

مجوز شرکت آرایشی و بهداشتی در موارد خاص

مجوزهایی که قبل از ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی ( در موارد خاص که توصیه می کنیم ابتدا از مشاوران ما سوال بفرمایید ) باید دریافت نمایند عبارتند از: مجوز بهداشت، پروانه مسئول فنی، پروانه تاسیس، بهره برداری، ساخت، مجوز صادرات، مجوز واردات و ترخیص.

بر روی برچسب محصولات باید موارد زیر حتما قید شده باشد:

-مواد تشکیل دهنده محصول
-نام محصول
-سری ساخت
-تاریخ تولید
-تاریخ انقضاء
-وزن خالص
-شماره ی پروانه ساختی که از وزارت بهداشت دریافت نمودید
-واژه ی ساخت ایران حتما باید قید شود. ( در صورت تولید داخلی )

کلیه ی اطلاعات باید به زبان فارسی و خوانا بر روی محصولات درج شود فقط زمانی از زبان فارسی استفاده نمی شود که کالای مربوطه وارداتی باشد.

ثبت شرکت ارایشی و بهداشتی با توجه به قوانین به دو صورت سهامی خاص و با مسئولیت محدود قابل ثبت هستند که هر یک از اشخاص انتخاب می کنند که با کدام شیوه شرکت خود را ثبت نمایند برای آشنایی بیشتر به توضیح هر یک می پردازیم.

ثبت شرکت سهامی خاص
این مطلب را هم ببینید

ثبت شرکت پخش ارایشی و بهداشتی

ثبت شرکت پخش لوازم آرایشی از ثبت شرکت تولید ارایشی و بهداشتی به مراتب ساده تر بوده و نیاز به مجوز آنچنانی ندارد. برای ثبت شرکت پخش لوازم ارایشی  با موسسه تماس حاصل فرمایید.

ثبت شرکت سهامی خاص ارایشی و بهداشتی

شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی که کلیه سرمایه از طریق سهامداران تامین می شود با این تفاوت که سرمایه به سهام تبدیل شده و مسئولیت هر یک به مبلغ سهام بستگی دارد. این نوع شرکت با حداقل سه نفر تشکیل می شود. دو بازرس نیز باید انتخاب شود که این دو بازرس نباید از سهامداران شرکت باشد و نسبت فامیلی با هیئت مدیره نداشته باشند. برای شروع فعالیت در این زمینه حداقل سرمایه مورد نیاز ۱۰۰۰۰۰۰میلیون ریال می باشد. نام سهامی خاص ابتدا و یا انتها نام شرکت باید قید شود.

مدارک مورد نیاز عبارتند از:

-کپی شناسنامه و کارت ملی
-کپی اقرارنامه به همراه امضاء سهامداران
-گواهی عدم سوء پیشینه
-اخذ مجوز، زمانی که عنوان مربوطه نیاز به اخذ مجوز را داشته باشد.
-زمانی که امور توسط وکیل انجام می شود باید وکالتنامه ای را تنظیم نمایند.

ثبت شرکت مسئولیت محدود ارایشی و بهداشتی

این نوع شرکت با حداقل دو نفر تشکیل می شود که کلیه سرمایه را باید پرداخت کنند. حداقل سرمایه مورد نظر ۱۰۰۰۰۰۰میلیون ریال می باشد.

مدارک مورد نیاز عبارتند از:

-کپی شناسنامه و کارت ملی برای تمامی اعضاء که در حال فعالیت می باشند.
-گواهی عدم سوء پیشینه
-کپی اقرارنامه به همراه امضاء سهامداران
-دو نسخه فرم تقاضانامه به همراه امضاء سهامداران
-دو نسخه فرم اساسنامه به همراه امضاء سهامداران
-اخذ مجوز، زمانی که عنوان مربوطه نیاز به اخذ مجوز را داشته باشد.

ثبت شرکت سهامی عام
این مطلب را هم ببینید

مراحل ثبت شرکت ارایشی و بهداشتی

-پس از تکمیل کردن مدارک ابتدا باید مدارک و حداقل ۵ نام به ترتیب الویت برای شرکتتان را به اداره مربوطه ارسال نمایید.
-کارشناسان به بررسی نام های ارائه شده می پردازند تا یکی از نام ها با توجه به تایید صلاحیت انتخاب می شود پس از تاییدیه نام، به بررسی مدارک می پردازند و در صورت ناقص بودن به متقاضی اعلام می شود و در غیر اینصورت به مرحله ی بعدی انتقال می یابد.
-متقاضیان حق الزحمه را باید واریز نموده و فیش واریزی را به اداره ارائه دهند.
-در روزنامه کثیرالانتشار ثبت شرکت چاپ شده تا افراد از آن با خبر شوند.

ثبت شرکت آرایشی بهداشتی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

طراحی سایت شرکتی
سئو سایت شرکتی
خدمات ساخت مهر فوری

طراحی و چاپ سربرگ

 

با کارشناسان ماهر ثبت والا
تماس بگیرید : 09129638860